The problem drugs and crime

Легалізація наркотиків - ЗА чи ПРОТИ

Новини, кримінальна хроніка, лікування, поради потерпілих

 

Ужгородців просять інформувати міліцію про наркоманів

Ужгородські правоохоронці звернулися до усіх мешканців з проханням повідомляти про факти незаконного обігу наркотиків, місця їх виготовлення, розповсюдження чи вживання за телефоном «гарячої лінії» 3-35-27 або 1-02. Про це сьогодні, 17 березня, під час прес-конференції повідомила помічник начальника Ужгородського МУ ГУМВС України у Закарпатській області по зв’язках з громадськістю та ЗМІ, майор Катерина Кийович, – інформує власкор ЗІКу.


«В Ужгороді нема жодного району, в якому б не стояло питання наркоманії. Ця проблема поглинула місто, вразивши усі верстви населення. Менш забезпечені люди вживають дешеві наркотики (до 100 грн за дозу), а «золота молодь» вже зловживає синтетичними наркотиками від 200 гривень», – зауважив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Ужгородського МУ ГУ МВС України у Закарпатській області майор міліції Сергій Рубан.

Він також повідомив, що ужгородці вживають не стільки завезені наркотики, скільки виготовлені «на дому». «На Закарпатті клімат сприяє вирощуванню марихуани, тому питання постачання наркотиків не так гостро стоїть як в інших регіонах», – каже Рубан. Правоохоронці виявили вже кілька випадків, коли злочинці виготовляли наркотичні препарати чи так звані «клубні наркотики» у себе вдома – наприклад із препаратів для лікування грипу, що продаються в аптеках. Найбільша небезпека полягає в тому, що до ліків додають ще сірку, марганцівку, а вони є надто токсичними речовинам. За 2 тижні такий препарат викликає залежність, а за півроку може призвести до інвалідності.

Головний лікар Закарпатського наркологічного диспансеру Василь Кручаниця зауважує, що «пробуючи наркотики, кожен думає, що потенційні жахливі наслідки саме його оминуть. Але, як правило, кінець однаковий: наркомани помирають від передозування, нещасних випадків, коли не контролюють свої дії, чи від супутніх інфекцій при ослабленому імунітеті.

Міліціонери постійно відпрацьовують підвали, горища, інтернет-клуби. У результаті виявляють юних наркоманів, життя яких під загрозою. Наприклад, у затриманих трьох 14-річних підлітків психолог констатував рівень розвитку 6-8-річної дитини. Неповнолітніх направили до школи-інтернату, а перед їхніми батьками стоїть питання про кримінальну відповідальність, – розповів начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант міліції Роман Король.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/03/17/173570
 
 
 
 
Немає коментарів

Напишіть свій коментар до статті

Usrname

Usrpass

Комент

 
RSS импорт: www.rss-script.ru
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК: inpol_it@yahoo.com ICQ# 000000  

Украинская Баннерная Сеть