The problem drugs and crime

Легалізація наркотиків - ЗА чи ПРОТИ

Новини, кримінальна хроніка, лікування, поради потерпілих

 

Кожен сьомий злочин на Житомирщині пов’язаний із наркобізнесом.

Знешкоджено 35 наркопритонів та 2 підпільні лабораторії, виявлено 656 наркозлочинів, з яких 125 пов’язані зі збутом підконтрольних речовин. Ліквідовано 3 міжнародних каналів надходження наркозасобів у регіон. З незаконного обігу вилучено понад 400 кілограм наркотичних речовин, вартість яких за цінами «чорного ринку» сягає понад 6 мільйонів гривень. До кримінальної відповідальності притягнуто 488 осіб, під арештом знаходяться 35 збувачів наркоречовин.

Таких результатів було досягнуто правоохоронцями завдяки оперативним заходам, здійсненим з червня по 20 жовтня цього року.

- Кожен сьомий злочин, що скоюється на території області - пов’язаний з наркотиками, - пояснив газеті „20хвилин” перший заступник начальника УМВС полковник міліції Сергій Талько. – Тому протидія наркобізнесу залишається одним із основних напрямів діяльності для працівників міліції.

Сергій Талько наголосив, що найбільшу загрозу становлять розповсюджувачі наркотиків, для яких це стало способом заробітку на чужому горі. Як приклад, він навів події, що нещодавно мали місце в області. Зокрема, завдяки злагодженим та оперативним діям відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області вдалося затримати 23-річного киянина, який до Житомира 450 грам синтетичного наркотику, які планував реалізувати, а це понад 50 тисяч гривень.

Аби убезпечити себе від лишніх проблем, киянин приїхав на власному авто, а товар лишив у камері схову місцевого автовокзалу. Та не дивлячись на всі старання, психотропний синтетичний наркотик у наркокур’єра було вилучено, а останнього затримано. Порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, відповідно до якої позбавляють волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Ми вже писали і про інші гучні справи, пов’язані з наркотиками. Звісно, ще не про одну справу ми ще почуємо - правоохоронці продовжують працювати. Але протидіяти наркобізнесу міліції без допомоги населення, вкрай важко. Тому, прохання до всіх громадян, якщо Вам відомі факти незаконного обігу наркотиків, повідомити до найближчого відділу органів внутрішніх справ або за телефоном «102».

Телефон довіри відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області: 40-74-62.
http://20minut.ua/news/160596
 
 
 
 
Немає коментарів

Напишіть свій коментар до статті

Usrname

Usrpass

Комент

 
RSS импорт: www.rss-script.ru
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК: inpol_it@yahoo.com ICQ# 000000  

Украинская Баннерная Сеть