The problem drugs and crime

Легалізація наркотиків - ЗА чи ПРОТИ

Новини, кримінальна хроніка, лікування, поради потерпілих

З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЬ
 
Реабілітаційні центри
* "Свобода"
* о. Яман (Росія)
 
Caйти за тематикою
* legalize.in.ua
* legaliz.info
 
Реєстрація на сайті
Им'я Користувача (нік)

Пароль:

Электронна адреса:


Увага! Макс довжина логіну чи паролю не повинна перевищувати 12 символів

| Головна | Науковці повідомляють | Всі новини | Статті з сайту

З чого все почалось ...

30.08.2007 - Одного дня до мене подзвонив молодший брат і сказав що його затримала міліція і вилучила в нього сірникову коробку марихуани.
Ну що ж поробиш, порушив закон значить будь готовий відповідати - так скажуть ті хто немав нічого спільного з марихуаною але нехай би вони задумались якби їх затримали наприклад за 100 грамів горілки і засудили до кримінальної відповідальності.

Брат нормальний хлопець, вчився у інституті, у вілні дні міг підробляти на будовах щоб мати гроші на розваги, деколи батьки давали кишенькові гроші. Але вже сталось, і дали братові умовне позбавлення волі, це б то від сьогодні і до смерті він буде людиною з кримінальним минулим, а це значить що цей проступок не дасть більше шансу на роботу у нормальній організаціїї де ведуть контроль за тими кого беруть на роботу. Брат цього ще повністю не осмислив, не осмислив того що 5 років навчання можна вважати пройшли даром, що окрім робіт на будовах йому більше нічого не світить, що прийде час коли він буде жаліти про минуле але буде змушений робити крок у майбутнє, що він вибере довічну роботу на підробітках чи може піде у бандитизм ??? Батьки, брати чи сестри ви готові до такого з своїми рідними, си може ви дасте гарантію що з вашими близькими такого ніколи не трапиться ???

Будьласка не називайте його наркоманом Ви немаєте на це права бо ви його незнаєте, а факт куріння чи зберігання марихуани ще не дає вам на це права!!! В нашому районі, мабуть як і в інших, наркоманів є досить і досвід спілкування та спостерігання за ними досить великий щоб робити такі ж самі помилки. Люди які вживають роками опій це зовсім інші люди ніж вживають марихуану. Я сам вживав марихуану, та на даний момент немаю часу на неї і грошей, дружина, діти, робота ... і скажу вам що закинув без особливих страждань і нажаль нічого в мому житті не змінилось, ані грошей непобільшало ані розуму недобавило. Спробуйте наркоманові поміняти його ширку на марихуану, запропунуйте йому замість його дози 10 доз марихуани, він нізащо непогодиться!

Так що ж я хочу спитаєте Ви ? Я хочу щоб законотворці переглянули закони, неможна так рубати людську долю і стригти всіх під одну висоту. Та якщо ж вони неможуть помякшити відповідальність за вживання чи зберігання марихуани то нехай підведуть під один рівень і алкоголь і тютюн. Для мене однаково чи людина обколота і засипає на зупинці чи вона пяна і блює я нехочу бути похожий на жодного з них!

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК: inpol_it@yahoo.com ICQ# 000000  

Украинская Баннерная Сеть